KAM21BCG2A681JT
Numer produktu DigiKey
478-KAM21BCG2A681JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM21BCG2A681JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM21BCG2A681JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAM21BCG2A681JT
Opis
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)