KAM15AR71H392JT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 873
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 699
Arkusz danych
Similar
TDK
Similar
TDK
3900 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KAM15AR71H392JT
Numer produktu DigiKey
478-KAM15AR71H392JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KAM15AR71H392JT
Opis
CAP CER 3900PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KAM15AR71H392JT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)