KAM15ACG1H270FT
Numer produktu DigiKey
478-KAM15ACG1H270FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM15ACG1H270FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM15ACG1H270FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAM15ACG1H270FT
Opis
CAP CER 27PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KAM15ACG1H270FT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)