KAF15AR81H472JT
Numer produktu DigiKey
478-KAF15AR81H472JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KAF15AR81H472JT
Opis
CAP CER 4700PF 50V X8R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KAF15AR81H472JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)