GG0402050R3C2P
Numer produktu DigiKey
478-10591-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-10591-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-10591-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GG0402050R3C2P
Opis
TVS DIODE 5VWM 15.5VC 402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15,5V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GG0402050R3C2P Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
46W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
0,3pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
5V
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
15,5V