F0201G0R20FNTR\500
Numer produktu DigiKey
478-F0201G0R20FNTR\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-F0201G0R20FNTR\500CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-F0201G0R20FNTR\500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F0201G0R20FNTR\500
Opis
ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 mA 32 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0201 (0603 metryczne)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
4.0E-5
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,013" x 0,011" (0,60mm x 0,33mm x 0,28mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
800 mOhms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V