CKR22CG102KR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2-DIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR22CG102KR
Numer produktu DigiKey
CKR22CG102KR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR22CG102KR
Opis
CAP CER 1000PF 200V NP0 2-DIP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKR22CG102KR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,092" (6,60mm x 2,34mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,175" (4,45mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,325" (8,25mm)