CKR12BX473KR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla CKR12BX473KR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR12BX473KR
Numer produktu DigiKey
478-CKR12BX473KR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR12BX473KR
Opis
CAP CER AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX Osiowa
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKR12BX473KR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)