CKR06BX824KSV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla CKR06BX824KSV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR06BX824KSV
Numer produktu DigiKey
478-CKR06BX824KSV-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR06BX824KSV
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.82 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CKR06BX824KSV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,090" (7,37mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)