CKR06BX105KRVTR2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 475
W magazynie: 76
KEMET
KEMET
W magazynie: 75
Ilustracja dla CKR06BX105KRVTR2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR06BX105KRVTR2
Numer produktu DigiKey
478-CKR06BX105KRVTR2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKR06BX105KRVTR2
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CKR06BX105KRVTR2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,090" (7,37mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)