CKR05BX270KM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla CKR05BX270KM jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR05BX270KM
Numer produktu DigiKey
478-CKR05BX270KM-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR05BX270KM
Szczegółowy opis
27 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CKR05BX270KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)