CK05BX103K-2970 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 204
W magazynie: 14
Ilustracja dla CK05BX103K-2970 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CK05BX103K-2970
Numer produktu DigiKey
478-CK05BX103K-2970-ND
Producent
Numer produktu producenta
CK05BX103K-2970
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CK05BX103K-2970 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)