CDR35BX474AKWS\M500
Numer produktu DigiKey
478-CDR35BX474AKWS\M500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR35BX474AKWS\M500
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1825 (4564 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR35BX474AKWS\M500 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)