CDR34BP622AFUS-ZANAA
Numer produktu DigiKey
478-CDR34BP622AFUS-ZANAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR34BP622AFUS-ZANAA
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6200 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne BP 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR34BP622AFUS-ZANAA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)