CDR33BX104AKNR\250
Numer produktu DigiKey
478-CDR33BX104AKNR\250TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR33BX104AKNR\250
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CDR33BX104AKNR\250 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)