CDR33BX104AKMS-ZAHAE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR33BX104AKMS-ZAHAE
Numer produktu DigiKey
478-CDR33BX104AKMS-ZAHAETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR33BX104AKMS-ZAHAE
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR33BX104AKMS-ZAHAE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)