CDR32BX103BKUP-ZANAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
Vishay Vitramon
KEMET
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR32BX103BKUP-ZANAC
Numer produktu DigiKey
478-CDR32BX103BKUP-ZANACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR32BX103BKUP-ZANAC
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)