CDR31BX103AKUR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR31BX103AKUR
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BX103AKUR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BX103AKUR
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)