CDR31BX102BKMM\M500
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BX102BKMM\M500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BX102BKMM\M500
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CDR31BX102BKMM\M500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)