CDR31BP471BFUS\M1K
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BP471BFUS\M1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BP471BFUS\M1K
Szczegółowy opis
470 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CDR31BP471BFUS\M1K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)