CDR31BP470BJUR\M
Numer produktu DigiKey
478-CDR31BP470BJUR\MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR31BP470BJUR\M
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CDR31BP470BJUR\M Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)