CDR04BP122BJUR
Numer produktu DigiKey
478-CDR04BP122BJUR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR04BP122BJUR
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Szczegółowy opis
1200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne BP 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR04BP122BJUR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,125" (4,57mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,080" (2,03mm)