CDR01BX102BKWR\M100
Numer produktu DigiKey
478-CDR01BX102BKWR\M100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR01BX102BKWR\M100
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR01BX102BKWR\M100 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)