CDR01BP151BJSM\M500
Numer produktu DigiKey
478-CDR01BP151BJSM\M500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR01BP151BJSM\M500
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne BP 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDR01BP151BJSM\M500 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)