CCR05CG391FRVTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla CCR05CG391FRVTR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CCR05CG391FRVTR1
Numer produktu DigiKey
478-CCR05CG391FRVTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CCR05CG391FRVTR1
Opis
CAP CER RADIAL
Szczegółowy opis
390 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne Promieniowe
Modele EDA/CAD
CCR05CG391FRVTR1 Modele
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,190" (4,82mm)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,090" (2,28mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C