CCR05CG152FRV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla CCR05CG152FRV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CCR05CG152FRV
Numer produktu DigiKey
478-CCR05CG152FRV-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCR05CG152FRV
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne Promieniowe
Modele EDA/CAD
CCR05CG152FRV Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,190" (4,82mm)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,090" (2,28mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Współczynnik temperaturowy
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Temperatura robocza
-55°C - 125°C