CB182G0105JBC
Numer produktu DigiKey
478-7489-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-7489-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-7489-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB182G0105JBC
Opis
CAP FILM 1UF 5% 250VDC 6054
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach 6054 (153137 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB182G0105JBC Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,602" x 0,539" (15,30mm x 13,70mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V