CB047D0474JBC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(etyleno-naftalen) (PEN), metalizowany - w stosach 2220 (5750 metryczne)