CB042D0334JBC
Numer produktu DigiKey
478-4536-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-4536-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-4536-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB042D0334JBC
Opis
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB042D0334JBC Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,197" (5,80mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,130" (3,30mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V