CB038D0104JBA
Numer produktu DigiKey
478-10721-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-10721-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-10721-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB038D0104JBA
Opis
CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 40V 50V Polisiarczek fenylenu (PPS), metalizowany - w stosach 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB038D0104JBA Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V