CB018B0102JBA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF Kondensatory warstwowe 10V 16V Polisiarczek fenylenu (PPS), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CB018B0102JBA
Numer produktu DigiKey
CB018B0102JBA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CB018B0102JBA
Opis
CAP FILM 1000PF 5% 16VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB018B0102JBA Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
10V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
16V