CB017E0103JBA
Numer produktu DigiKey
478-13090-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13090-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13090-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CB017E0103JBA
Opis
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(etyleno-naftalen) (PEN), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB017E0103JBA Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)
Tolerancja
±5%
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Funkcje
Niski poziom ESR, niski poziom ESL
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V