BZ055A333ZSB
Numer produktu DigiKey
478-3646-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZ055A333ZSB
Opis
CAP 33MF -20% +80% 5.5V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V BZ05, 3 odprowadzenia 250mOhm 1000h przy 70°C
Modele EDA/CAD
BZ055A333ZSB Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Seria
Zakończenie
Wypustki SMD (SMT)
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
BZ05, 3 odprowadzenia
Pojemność
33 mF
Rozmiar / wymiar
0,787" x 0,591" (20,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-20°C - 70°C