Ilustracja dla BZ015A503ZWBDL jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZ015A503ZWBDL
Numer produktu DigiKey
478-BZ015A503ZWBDL-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZ015A503ZWBDL
Opis
BESTCAP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe 192mOhm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
192mOhm przy 1kHz
Producent
KYOCERA AVX
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Seria
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
50 mF
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Rozmiar / wymiar
1,000" x 0,591" (25,40mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-20°C - 70°C