AU055C104KA74A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 17 219
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 56
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 77
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU055C104KA74A
Numer produktu DigiKey
478-AU055C104KA74ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AU055C104KA74A
Opis
LD SERIES
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)