AU035A181FA72A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
180 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU035A181FA72A
Numer produktu DigiKey
478-AU035A181FA72ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AU035A181FA72A
Opis
LD SERIES
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)