APD1012221M050R
Numer produktu DigiKey
478-APD1012221M050RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-APD1012221M050RCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-APD1012221M050RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APD1012221M050R
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
120 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.4 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm