APA0606100M050R
Numer produktu DigiKey
478-APA0606100M050RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-APA0606100M050RCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-APA0606100M050RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA0606100M050R
Opis
CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 60mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APA0606100M050R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
70 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.4 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm