AHC0811221M025R
Numer produktu DigiKey
478-AHC0811221M025RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-AHC0811221M025RCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-AHC0811221M025RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AHC0811221M025R
Opis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Producent
KYOCERA AVX
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Typ
Hybrydowy
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Napięcie - znamionowe
25 V