AA105C473K4R-CONTI4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
0.047 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA105C473K4R-CONTI4
Numer produktu DigiKey
478-AA105C473K4R-CONTI4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AA105C473K4R-CONTI4
Opis
SPINGUARD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,170" (2,54mm x 4,32mm) (śr. x dł.)