9000352F0-AE20L0100
Numer produktu DigiKey
478-9000352F0-AE20L0100-ND
Producent
Numer produktu producenta
9000352F0-AE20L0100
Opis
WI-FI 6E/BLUETOOTH FPC ANTENNA F
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz WLAN, Zigbee™ Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz 3,2dBi, 3dBi, 2,6dBi MHF3, W,FL Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
3
Producent
KYOCERA AVX
VSWR
3
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
3,2dBi, 3dBi, 2,6dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Funkcje
Kabel - 100mm
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Zakończenie
MHF3, W,FL
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Typ mocowania
Samoprzylepna
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,48GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz
Wysokość (maks.)
0,063" (1,60mm)