800A100FT250XT4K
Numer produktu DigiKey
1284-800A100FT250XT4KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-800A100FT250XT4KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1284-800A100FT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
800A100FT250XT4K
Opis
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0505
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0505 (1313 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
800A100FT250XT4K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0505 (1313 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,055" (1,40mm x 1,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)