700B222JTN50XT1K
Numer produktu DigiKey
1284-700B222JTN50XT1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1284-700B222JTN50XT1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1284-700B222JTN50XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
700B222JTN50XT1K
Opis
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
700B222JTN50XT1K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1111 (2828 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)