700B222JTN50XT1K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 700B222JTN50XT1K |
Opis | CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1111 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 700B222JTN50XT1K Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1111 (2828 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,102" (2,59mm) |