700A221JW150XT1K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 700A221JW150XT1K |
Opis | CAP CER 220PF 150V C0G/NP0 0505 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 pF ±5% 150V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0505 (1313 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 700A221JW150XT1K Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0505 (1313 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,055" x 0,055" (1,40mm x 1,40mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |