600S5R6CW250XT
Numer produktu DigiKey
600S5R6CW-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
600S5R6CW250XT
Opis
CAP CER 5.6PF 250V NP0 0603
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,25pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
600S5R6CW250XT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)