600S270FW250XT4K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 600S270FW250XT4K |
Opis | CAP CER 27PF 250V NP0 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 27 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 600S270FW250XT4K Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±1% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,035" (0,89mm) |