600S270FW250XT4K
Numer produktu DigiKey
478-600S270FW250XT4KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-600S270FW250XT4KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-600S270FW250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
600S270FW250XT4K
Opis
CAP CER 27PF 250V NP0 0603
Szczegółowy opis
27 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
600S270FW250XT4K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)