600L3R3BT200T4K
Numer produktu DigiKey
478-600L3R3BT200T4KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-600L3R3BT200T4KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-600L3R3BT200T4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
600L3R3BT200T4K
Opis
CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,1pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
600L3R3BT200T4K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)