600L270JT200T4K
Numer produktu DigiKey
478-600L270JT200T4KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-600L270JT200T4KCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-600L270JT200T4KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
600L270JT200T4K
Opis
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
600L270JT200T4K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)